Бізнес

Все для будівництва в Київській області

У наш час ринок будівельних матеріалів вражає своєю різноманітністю. У магазинах і на складах можна купити все, починаючи від цегли і бетонних блоків і закінчуючи оздоблювальными матеріалами.

Як економити на обігріві квартири

Як уже багато жителів міст відчули, централізоване опалення та гаряча вода - недешеве задоволення. Тарифи на ці послуги змушують задуматися над пошуком альтернативного джерела тепла. А якщо такої можливості немає, то хоча б над оптимізацією витрат.

Кільця для колодязів та каналізаційної системи без переплат

Будівництво заміського будинку - клопітке завдання, яке вимагає терпіння і грамотного підходу. Щоб забезпечити себе технічною та питною водою, знадобиться колодязь. А це означає, що без бетонних кілець вам не обійтися. Тільки так можна звести надійну споруду, яке прослугує довгий час.

Щастя живе на кухні

Для мешканців багатьох сучасних будинків і квартир, кухня є місцем "особливої ​​уваги". Кухня - це не просто "приміщення з плитою або піччю, де куховарять страви", як про те повідомляє тлумачний словник.

Продаж фасадних елементів на вигідних умовах

Хочете змінити архітектуру будівлі? З фасадними елементами, зробленими з гіпсу, це можна зробити без проблем. Ліпні елементи здатні доповнити зовнішній вигляд будівлі, не має значення приватного вона чи комерційного призначення.

Реставрація фасаду будівлі за доступною вартістю

Чи плануєте реставрувати фасад будівлі? У цьому питанні найкраще покластися на професіоналів, які допоможуть із діагностикою, оцінкою необхідних робіт і їх виконанням.

Легким рухом руки ліжко перетворюється...

Після виходу на екран фільму "Діамантова рука" фраза, а точніше її частина, "Легким движением руки брюки превращаются..." стала крилатим виразом і миттєво розійшлася в народі. І, хоча прем'єра цього фільму відбулася в далекому 1969 році, сьогодні, кажучи про щось таке, що легко трансформується, часто починають саме з цих слів - "легким рухом руки ...".

Будуйте разом з Bestbud!

Літо - гаряча пора для будівельних робіт. І цей сприятливий час біжить дуже швидко.

Ліпнина для квартир: важливий елемент оформлення

Шаблонне оформлення квартири - не ваш варіант? Для справжніх цінителів краси оптимальним рішенням буде оформлення приміщень за допомогою гіпсової ліпнини. Це сучасний продукт, який може використовуватися для декорування віталень, спалень, прихожих, кухонь і інших кімнат будинку.

Вигідна оренда маніпулятора для вантажно-розвантажувальних робіт

Необхідна спецтехніка для виконання вантажно-розвантажувальних робіт або доставки вантажів (будівельних матеріалів, обладнання та ін.)?

Люблинецька громада на Волині запровадила у себе Револьверний фонд - поворотну фінансову позику для впровадження заходів з енергоефективності.  

Щоб не зривати графіки здачі проектів, випуск продукції, підприємству необхідно використовувати надійне і стійке до високих навантажень обладнання.

Народні депутати ухвалили в цілому проект закону "Про енергоефективність будівель".

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне рішення підтримали 259 народних депутатів.

Для чого потрібен каталог, і яка його роль в бізнесі? Будь-яка людина прагне дізнатися, як можна більше інформації, тому ми бачимо так багато реклами, яка частково нам розповідає, або описує продукцію, яку потрібно продати.

Питання енергозбереження та енергоефективності з кожним роком стають все більш актуальними.

УРЯДОВА ПРОГРАМА «ТЕПЛИХ» КРЕДИТІВ ВІДНОВЛЕНА!

Рішенням Уряду від 8 лютого 2017 року відновлено дію Урядової програми з енергоефективності у 2017 році.

Міністерство екології та природних ресурсів України отримало 44 заявки на будівництво сонячних електростанцій в Чорнобильській зоні.

Наявність відеореєстратора ще не означає, що відео з нього приймуть до уваги в суді, а тому все потрібно зробити вірно!

Використання безпілотного функціоналу Tesla з функціями автоматичного аварійного гальмування та попередження зіткнення, встановленого з 2015 року, дає можливість скоротити на 40% кількість аварій на дорогах в розрахунку на 1 млн миль (1,6 млн км) пробігу.

Для прийняття і поширення будь-якої нової технології вирішальне значення мають єдині технічні стандарти. Маючи стандартний дизайн означає, що ми не повинні навіть задумуватися над тим, як підключити до мережі той чи інший прилад. Те ж стосується і бездротової зарядки для електромобілів, яка до цих пір не отримала широкого поширення, в тому числі і через відсутність узгоджених технічних стандартів. Однак відтепер дещо зміниться.