Вигідна оренда маніпулятора для вантажно-розвантажувальних робіт


Понеділок, 21 січня 2019 12:41 | Будівництво

Необхідна спецтехніка для виконання вантажно-розвантажувальних робіт або доставки вантажів (будівельних матеріалів, обладнання та ін.)?

Купувати її немає резону, так як це великі витрати. Набагато вигідніше взяти спеціалізовану техніку в прокат, замовивши послугу в компанії «Бестбуд». Тут ви зможете орендувати маніпулятори вантажопідйомністю від п'яти до 25 тонн для перевезень або здійснення вантажно-розвантажувальних робіт в Київській області.
Компанія має великий парк технічно справного транспорту. Взявши напрокат маніпулятор, ви зможете швидко впоратися з поставленими завданнями і при цьому витратите мінімум коштів. Оплата стягується погодинно або з урахуванням кілометражу.


У яких випадках потрібно орендувати маніпулятор

Замовлення спецтехніки вигідний як компаніям, так і приватним особам. Маніпулятор виконує різні функції, тому знадобиться в багатьох ситуаціях:
• здійснення вантажно-розвантажувальних робіт в складських приміщеннях;
• перевезення дерев, будматеріалів, контейнерів, будок та ін .;
• виконання робіт на об'єктах, де немає під'їзних шляхів, недостатньо місця для розвороту великогабаритної техніки;
Оренда маніпулятора в Київській області обійдеться дешевше, ніж замовлення декількох машин з операторами. Крім того, ви оціните наступні переваги:
• широкий функціонал (починаючи від доставки і закінчуючи вантажно-розвантажувальними роботами);
• автоманіпулятори встановлені на базі сучасної колісної техніки;
• різна довжина бази і вантажопідйомність.
Звертайтеся до менеджерів «Бестбуд», щоб обговорити умови співпраці. Досвідчені фахівці компанії безкоштовно проконсультують по питаннях, що цікавлять і допоможуть визначитися з відповідним рішенням. Телефони для зв'язку вказані на офіційному сайті компанії.