Реставрація фасаду будівлі за доступною вартістю


П'ятниця, 19 липня 2019 10:31 | Будівництво

Чи плануєте реставрувати фасад будівлі? У цьому питанні найкраще покластися на професіоналів, які допоможуть із діагностикою, оцінкою необхідних робіт і їх виконанням.

Відправте його до центру ліпнини "Ермітаж". Досвідчені фахівці мають великий досвід успішних проєктів, вони проведуть реконструкцію та реставрацію споруди в найкоротші терміни.

Допомога у відновленні архітектурного вигляду будівлі

Виконуючи реставрацію фасадів, фахівці "Ермітажу" врахують його стиль і історичну епоху. Допоможуть відновити зовнішній вигляд споруди, зберігши первісну архітектурний задум.

Для реставрації фасадів використовуються гіпсові елементи, які виготовлені на власному виробництві майстерні ліпнини. Це вироби, виконані з природного матеріалу — гіпсу, який не боїться зовнішніх впливів і довгий час зберігає статечний зовнішній вигляд.

Фасади можна прикрасити:

  • Ліпними карнизами й рустами. Це гіпсовий декор, який дозволить надати будівлі аристократичний і вишуканий вигляд. В електронному каталозі майстерні "Ермітаж" представлено широкий вибір таких виробів.
  • Колони. Для історичних будівель, адміністративних будівель такі гіпсові вироби підходять оптимально. Допоможуть підкреслити важливість побудови і зробити проєкт унікальним.
  • Балюстради. Найчастіше такі елементи використовуються як огорожі для терас, балконів. Грають не просто декоративну роль. Вони здатні показати високий статус об'єкта.

Перегляньте електронний каталог майстерні ліпнини "Ермітаж", де представлені зразки виробів. Ви можете ознайомитися з їх докладними описами, розмірами й актуальною вартістю. Є питання? Звертайтеся за отриманням консультації до менеджерів "Ермітажу". Вони готові допомогти з вибором і обговорити деталі співпраці в індивідуальному порядку.