Ліпнина для квартир: важливий елемент оформлення


П'ятниця, 24 травня 2019 20:58 | Дім

Шаблонне оформлення квартири - не ваш варіант? Для справжніх цінителів краси оптимальним рішенням буде оформлення приміщень за допомогою гіпсової ліпнини. Це сучасний продукт, який може використовуватися для декорування віталень, спалень, прихожих, кухонь і інших кімнат будинку.

Ліпнина для дизайнерів - матеріал, за допомогою якого можна реалізувати цікаві задумки, підкреслити стилістичну індивідуальність та унікальність обробки.

Майстерня гіпсової ліпнини «Ермітаж» пропонує широкий вибір ліпних виробів на будь-який смак. У нашому каталозі ви знайдете розетки, кесони, куполи, молдинги, колони і багато інших конструкції, виконані з практичного і довговічного гіпсу.

Ліпний декор може використовуватися при обрамленні прорізів, арок, дзеркал. Такі вироби також знадобляться при оформленні стель і стін. Ми готові виготовити ліпнину під замовлення, допомогти з підготовкою проекту інтер'єру, щоб ви мали повне уявлення про те, як будуть виглядати приміщення після ремонту.

Чим хороша ліпнина для інтер'єрів

Майстерня гіпсової ліпнини пропонує продукцію, яка повністю відповідає вимогам сучасних замовників. Це якісний обробний матеріал, який може стати стильною прикрасою приміщення, оформлених в стилі модерн, конструктивізм, мінімалізм, класика, хай-тек. Потрібно лише враховувати канони стилю і намагатися їх дотримуватися, задаючи «тон» приміщенню. Не варто забувати про те, що перенасиченість ліпним декором ні до чого, все повинно бути гармонійно.

Переваги використання гіпсової ліпнини при облаштуванні житлового простору очевидні:

  • За допомогою гіпсових карнизів, колон, пілястр можна зонувати простір, зробити його візуально ширше або вище. Ліпнина додає затишок приміщень.
  • Безпека матеріалів (вироби виготовляються з природного каменю і води), які не виділяють токсичних речовин в ході експлуатації. Конструкції легко встановлюються, не надаючи високе навантаження на конструкцію будівлі.
  • Під будь-який інтер'єр можна підібрати відповідні гіпсові вироби. Ліпнина дозволяє доповнити вигляд простору і надати йому особливості.
  • Доступна вартість виробів. З легкого і практичного гіпсового матеріалу, виготовляються зразки різних розмірів і форм.

Звертайтеся, щоб обговорити з дизайнером особливості ліпнини, а також її використання в якості декору.