Легким рухом руки ліжко перетворюється...


Вівторок, 16 липня 2019 12:22 | Дім

Після виходу на екран фільму "Діамантова рука" фраза, а точніше її частина, "Легким движением руки брюки превращаются..." стала крилатим виразом і миттєво розійшлася в народі. І, хоча прем'єра цього фільму відбулася в далекому 1969 році, сьогодні, кажучи про щось таке, що легко трансформується, часто починають саме з цих слів - "легким рухом руки ...".

Отже, легким рухом руки, ваша дитяче ліжечко може перетворитися в комод-пеленатор або в ліжечко підліткове, а може і в справжню парту. Зручно правда? Особливо зручно в умовах обмеженого простору невеликої дитячої кімнати. До того ж, придбання ліжечка "на виріст" - це добре вкладення грошей, тому що, як відомо, діти ростуть швидко. Маючи таке дитяче ліжечко-трансформер, у недалекому майбутньому не потрібно буде купувати нове ліжечко для підлітка. Цей трансформер може послужити тривалий час - від народження дитини до досягнення нею 10 - 15 річного віку.

Такі меблі для дітей повинні бути досить міцними, безпечними. Безумовно! Компанія Oris-mebel вже понад 7-ми років займається виробництвом багатофункціональних і практичних меблів для дитячої кімнати. За цей час компанія накопичила великий досвід і створила свій, унікальний дизайн дитячих меблів. У виробництві меблів для дітей використовуються якісні й тільки сертифіковані матеріали, які відповідають державним стандартам, прийнятим для виготовлення дитячих меблів. Завдяки детальної і продуманої інструкції меблі легко збираються. У разі необхідності можна ознайомитися з усіма тонкощами складання на офіційному каналі YouTube. Усе це дозволяє компанії Oris-mebel з упевненістю давати гарантію своєї продукції на 5 років.

З кращого створювати САМЕ краще і відповідати за вироблену нами продукцію - це головні принципи роботи Oris-mebel.