Люди

Новорічна акція від меблевої компанії «Oris-Mebel»

Новий рік вже біля двору, відрадно відзначити, що його люблять не тільки дорослі, а й діти. Тому в цей час слід замислитися над подарунками своїм коханим і близьким.

Редуктори черв’ячні - оптимальне бюджетне рішення

Редуктор черв’ячний - це механізм, який використовується для передачі і перетворення крутного моменту. Основним вузлом черв’ячного редуктора є черв’ячна пара - механічна передача що складається з гвинта, званого черв’яком і черв’ячного колеса.

Концерт гурту Evanescence

Вперше гурт виступить у Києві зі сольною програмою.

Легендарні Scorpions

Легендарні Scorpions знову їдуть до Києва! 11 листопада під Палаці спорту відбудеться грандіозний концерт групи в рамках світового туру Crazy World Tour.

23 квітня. ЕКО-ПІКНІК в Білій Церкві. Фото

Як давно ви востаннє насолоджувалися теплим сонечком та натхненними розмовами біля БРУМу?

Як вибрати безпечні меблі з ДСП

На українському ринку дитячих товарів все більше з’являються вироби з ДСП. Що цікаво, вартість такої продукції різних виробників дуже  відрізняється, в деяких випадках різниця в рази.

Smart-квартири та меблі для дітей

Завдяки Smart-квартирам, які активно сьогодні пропонують забудовники, у самостійних молодих пар з'явилася реальна можливість обзавестися власним гніздечком. І це чудово!

ЛІЖКА-ТРАНСФОРМЕРИ

До появи малюка відповідальні батьки готуються заздалегідь. Це стосується, не тільки фізіологічних змін майбутньої мами та здоров'я малюка, майбутні батьки також ретельно готуються і до появи малюка в будинку. Готують дитячу кімнату або куток, де буде можливо розмістити необхідні атрибути дитячої кімнати, такі як ліжечко і комод для зберігання всього необхідного (пелюшки, повзунки, присипки, серветочки, памперси, кремчик, шампуні, іграшки та багато іншого).

Kutless знову в Україні!

Відома у багатьох країнах світу християнська рок-група Kutless здійснює тур по Україні. Виступи групи проходять на відкритих майданчиках в 11 великих містах країни з 31 липня по 14 серпня.