Kutless знову в Україні!


Субота, 06 серпня 2016 17:45 | Акції

Відома у багатьох країнах світу християнська рок-група Kutless здійснює тур по Україні. Виступи групи проходять на відкритих майданчиках в 11 великих містах країни з 31 липня по 14 серпня.

Це досить масштабні виступи - музиканти задіють можливості технічного обладнання загальною вагою близько 30 тонн.

"Можливо, ці концерти змінять чиїсь життя, запалять іскру в серцях молодих людей, навчать їх не здаватися і йти до своєї мети" - поділилися своїми роздумами організатори. В Україні група Kutless знаходиться на запрошення PULSE. Рух PULSE об'єднує активну молодь у всьому світі. PULSE закликає взяти відповідальність за своє місто, за свою країну, і починати зміни в самих собі!

Група Kutless з США, Портланд, штат Орегон. Вона була створена в 1999 році. За цей час музиканти Kutless встигли порадувати своєю творчістю любителів музики практично у всіх куточках планети. Їх концерти збирають тисячі людей і наповнені позитивними емоціями. Група Kutless записала 7 студійних і один концертний альбом, які розійшлися тиражем більше ніж 3,5 мільйона копій. В Україні Kutless вперше були в минулому році. Тоді концерти групи з успіхом пройшли в 6 містах країни.

У цьому році в турі відомої групи Kutless бере участь і українська група IFOUND. Молоді хлопці, які мають величезний досвід в сфері сучасної музичної творчості, об'єдналися, щоб створити проект, в якому вони могли б максимально розкрити свої здібності. "Я знайшов" - так перекладається з англійської мови назва групи "I found". Одна з цілей проекту - допомогти молодим людям віднайти сенс у своєму житті.

Детальну інформацію про турі рок-групи Kutless дивіться на сайті руху PULSE.