Легендарні Scorpions


Понеділок, 26 червня 2017 06:43 | Акції

Легендарні Scorpions

Легендарні Scorpions знову їдуть до Києва! 11 листопада під Палаці спорту відбудеться грандіозний концерт групи в рамках світового туру Crazy World Tour.

 

Scorpions у Київі!

У 2015 році найбільш затребувана рок-група світової сцени відзначила 50 років своєї творчості. У це важко повірити, але ось уже понад п'ятдесят років «Скорпіони» є символом якісного року і дарують своїм шанувальникам вибухові концерти, що проходять з незмінними аншлагами.

Scorpions - не тільки найпопулярніша рок-група у себе на батьківщині в Німеччині, але і найвідоміша група в світі, яка встигла за роки свого творчого шляху дати концерти в більш ніж 80-ти країнах світу. Саме вони подарували нам прекрасні рок-хіти «Rock You Like a Hurricane», «Wind of Change», «Send Me an Angel», «Still Loving You», що не втрачають своєї актуальності і зараз.

За їхніми плечима кілька десятків років плідної роботи, але при цьому енергетика і бажання дарувати рок свої глядачам у Scorpions нітрохи не зменшилися. Вони як і раніше «запалюють» на кожному своєму виступі і в кожній своїй пісні.

Вже 11 листопада легендарний колектив знову приїде в Києві, щоб українські шанувальники могли в живу почути «Wind Of Change», «Rock You Like a Hurricane» та інші безсмертні хіти. Концерт пройде в рамках світового турне Crazy World Tour, названого в честь альбому, який Scorpions випустили ще в далекому 1990 році. Платівка стало однією з найуспішніших в історії групи, подарувавши всьому світу такі пісні як «Send Me an Ange» l і «Wind Of Change». Її продаж переступив цифру в 5 млн. Примірників, а через п'ять років після виходу, альбом отримав мультиплатиновий статус.

Бронювання номерів в Іспанії для подорожі по Європі