Новорічна акція від меблевої компанії «Oris-Mebel»


Середа, 19 грудня 2018 20:27 | Акції

Новий рік вже біля двору, відрадно відзначити, що його люблять не тільки дорослі, а й діти. Тому в цей час слід замислитися над подарунками своїм коханим і близьким.


http://oris-mebel.com.ua/ua/

Більшість батьків бажають щоб їх дитина завжди знаходилась в достатку і комфорті, тому одним з найкращих подарунків вашій дитині можуть стати нові меблі.


Компанія сертифікованих дитячих меблів «Oris-Mebel» підготувала до новорічних свят безпрецедентну акцію - знижку 15% на всі види дитячих меблів.


Меблі «Oris-Mebel» виготовлені ??з натуральних матеріалів і відрізняються високим рівнем естетики. Ви можете бути абсолютно впевнені в екологічності матеріалів і абсолютній їх безпечності для здоров'я ваших малюків. Гарні плавні ергономічні дизайнерські рішення створюють меблі з м'якими обводами, тут немає гострих кутів, якими може поранитися ваша дитина. Використання новітніх видів фурнітури, гарантує, що дверцята будуть триматися міцно, навіть якщо ваш малюк вирішить на них покататися.


Якісні і чудові дитячі меблі «Oris-Mebel» - найкраще капіталовкладення, яке ви можете зробити в новому році, тим більше, що зараз їх дуже вигідно придбати зі знижкою.
«Oris» створює багатофункціональні і практичні меблі, що враховують всі фізіологічні тонкощі зростаючого організму, вже протягом семи років, тому ви можете бути абсолютно впевнені в найвищій якості продукції.


Приходьте в наш магазин разом із дитиною та обирайте кращі дитячі меблі. Знижки напередодні новорічних свят - це відмінний привід обрати прекрасні нові меблі і підняти собі настрій.

Детальніше в цій категорії: « Концерт гурту Evanescence