ЛІЖКА-ТРАНСФОРМЕРИ


Вівторок, 07 лютого 2017 13:02 | Ідеї

До появи малюка відповідальні батьки готуються заздалегідь. Це стосується, не тільки фізіологічних змін майбутньої мами та здоров'я малюка, майбутні батьки також ретельно готуються і до появи малюка в будинку. Готують дитячу кімнату або куток, де буде можливо розмістити необхідні атрибути дитячої кімнати, такі як ліжечко і комод для зберігання всього необхідного (пелюшки, повзунки, присипки, серветочки, памперси, кремчик, шампуні, іграшки та багато іншого).

 

У перші місяці малюк потребує обробки шкіри, повітряних ванн, пеленання та масажу, тому необхідно обладнати місце, де можна буде проводити ці процедури, а потрібні аксесуари завжди будуть під рукою. А крім цього, необхідно обладнати місце, де батьки зможуть грати з дитиною в кімнаті, де малюк зможе безпечно повзати, вчитися ходити та інше.

Всі ми завжди прагнемо збільшити вільний простір в кімнаті, особливо в дитячій. Але як можна все компактно розставити і розмістити всі потрібні для дитини речі в кімнаті, не захаращуючи її?

Ліжечко-трансформер ORIS-mebel

Нам дуже пощастило - сьогодні ми живемо в світі, який балує нас всілякими благами цивілізації, люди постійно розробляють щось потрібне і необхідне для людського комфорту та здоров'я. Так у виробництві дитячих меблів з'явилася модель Ліжечко-трансформер ORIS-mebel, яка обладнана ліжечком-люлькою і комодом-пеленатором. Така модель займає мало місця в кімнаті, при цьому дуже містка за рахунок безлічі скриньок і поличок та вже обладнана пеленальним місцем. Крім цього ліжечко трансформується в підліткове ліжко і парту. Купуючи ліжко-трансформер ORIS-mebel, ви надалі звільняєте себе від покупки меблевого комплекту для дошкільника та підлітка.


Ліжечко-трансформер ORIS-mebel складається з ліжечка для новонародженого (яке потім використовується як повноцінна парта), комода-пеленатора (який потім використовується як тумба до ліжка або до парти) і підліткового ліжка.

Люлька у трансформері ORIS-mebel виготовлена ??з урахуванням всіх вимог до ліжечок для новонародженого. Оснащена маятниковим механізмом гойдання з можливістю фіксації, ортопедичним днищем для матраца 120*60см, передня дерев'яна боковина з гризунком. Боковина не опускається, так як в цьому немає необхідності: дно легко регулюється по висоті (два зручних рівня висоти). Комод надійно фіксується стяжками до підліткового ліжка.

Ліжка-трансформери розраховані на тривалий період експлуатації, виробник ORIS-mebel впевнений в якості своїх виробів і забезпечує Споживача гарантією 5 років. Продукція сертифікована і відповідає вимогам виробництва дитячих меблів.

Детальніше в цій категорії: Smart-квартири та меблі для дітей »