Smart-квартири та меблі для дітей


Четвер, 04 травня 2017 10:20 | Ідеї

Завдяки Smart-квартирам, які активно сьогодні пропонують забудовники, у самостійних молодих пар з'явилася реальна можливість обзавестися власним гніздечком. І це чудово!

Як правило, молоді сім'ї, які віддають перевагу жити окремо від батьків - це особистості з чітко поставленими життєвими позиціями, які готові до створення повноцінної сім'ї. У квартирах Smart-стандарту продумано все до дрібниць: місце для прихожої, санвузол з душовою та пральною машинкою, комфортна житлова зона з великим ліжком, функціональні ніші для шаф і повноцінна кухня. Що ж робити, коли в такому гніздечку планується поповнення? Куди помістити малюка після народження?

Для дитини і мами, що годує важливо мати обладнаний куточок, де дитині буде комфортно, а мамі зручно. Головні меблеві атрибути для такого куточка - це ліжечко, комод, пеленальний столик і комфортне крісло для мами.

Саме для Smart-квартир ідеально підходять ліжечка-трансформери. Такі моделі дають можливість розмістити необхідні меблеві атрибути, при цьому збільшити вільний простір в кімнаті. Ліжечко оснащене люлькою на маятнику з фіксацією, комод з пеленальною поверхнею і великими підліжковими ящиками. Крім того ліжечком можна користуватися протягом 10-16-ти років!

ORIS-mebel займає лідируючу позицію на ринку ліжечок-трансформерів в Україні. І це не дивно: моделі під цією торговою маркою відрізняються багатофункціональністю, ефектним зовнішнім виглядом, мають сертифікати якості і експортуються в ЄС. Виробник відповідально ставиться до виготовлення і якості своїх виробів. Забезпечувати свого Споживача гарантією 5 років дозволяє не тільки використання висококласної фабричної фурнітури і високоякісних матеріалів, а й застосування багаторічного досвіду роботи і умілих рук Майстрів ORIS-mebel.

В асортименті ліжечка-трансформери є різних розмірів і представлені в широкій кольоровій гаммі (більше 10-ти кольорів).

Гарного вибору!

Користуйтесь із задоволенням!