ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ КРОВАТЬ-ТРАНСФОРМЕР ВІД ORIS-MEBEL?


Середа, 23 жовтня 2019 14:37 | Ідеї

ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ КРОВАТЬ-ТРАНСФОРМЕР ВІД ORIS-MEBEL?

Прийшов час придбати меблі в дитячу кімнату? Хотілося б знайти оптимальне рішення? Звичайно, діти ростуть швидко, а міняти меблі часто не надто бажано.

Хороші пропозиції ви можете знайти розглядаючи продукцію від ORIS-mebel. Це виробниче підприємство впродовж декількох років займалося виготовленням корпусних меблів і за цей час втілили в життя не одну саму сміливу фантазію своїх замовників.

У вашому випадку відмінним рішенням буде вибір ліжка трансформера. Цей тип дитячих меблів - особлива гордість ORIS-mebel. Ліжка трансформери виготовляються з екологічно чистих матеріалів. Серед переваг продукції ORIS-mebel можна зазначити:

  • Висока якість. Усі меблі сертифіковані і відповідають вимогам актуальних ГОСТів, ДСТУ та санітарно-епідеміологічних норм. Продукція проходить обов'язкове тестування на безпеку експлуатації.
  • Тільки перевірені матеріали використовуються в разі виготовлення дитячих меблів. Це високоякісна ЛДСП Swisspan / Kronospan / Egger, яка відповідає класу емісії Е-1.
  • Зносостійкі ребра ПВХ. Вони не бояться механічних впливів у процесі експлуатації.
  • Механізм гойдання типу "маятник" просто необхідний, щоби заколисувати малюка.
  • Зручність у повсякденному використанні. Передня боковина в ліжечка опускається. У разі виникнення необхідності її можна прибрати зовсім, перетворивши ліжко в затишний невеликий диванчик.
  • Ортопедичні ламелі, з яких виконано дно ліжечка, забезпечать дитині комфортний відпочинок.

Тут же, до обраного вами ліжка трансформеру, легко можна підібрати матрац і якісну постільну білизну з натуральних матеріалів (простирадло, захист, наволочка й ін.). А щоби дитяча кімната придбала повністю облаштований вид, ви зможете підібрати на сайті ORIS-mebel шафу відповідного забарвлення.

Компанія Oris-mebel випускає кілька моделей ліжечок-трансформерів, що дозволить підібрати оптимальний варіант, який буде поєднуватися з інтер'єром дитячої кімнати. Досвідчені фахівці допоможуть швидше визначитися з ідеальним рішенням:

  • AFINA, яка складається з ліжка для немовляти. Надалі вона трансформується в підліткове ліжко, тумбу і стіл-парту.
  • MAYA. Ця модель підходить для дітей до 10-12 років. Мати великий попит серед клієнтів, які хочуть забезпечити своїм дітям комфорт і затишок.
  • FIONA NEW. Ще одна популярна модель, яку цінують за високу якість матеріалів і збірки, статечний зовнішній вигляд.

Подивитися різні варіанти ліжечок-трансформерів можна в електронному каталозі на ORIS-mebel.