Редизайн сайту: нове обличчя для старого веб-ресурсу


Неділя, 05 липня 2020 22:01 | Ідеї

Редизайн сайту: нове обличчя для старого веб-ресурсу

Як дівчата змінюють одяг, щоб зацікавити хлопців, так і сайт потребує оновлення. Без цього сучасних користувачів не зачепити.

Моральна відсталість сайту, необхідність в поліпшенні юзабіліті, модернізація для роботи веб-ресурсу на мобільних пристроях, зміна декорацій і банерів - основні причини, за якими до нас звертаються власники сайтів. Ми готові обговорити в деталях процес редизайну, врахувати всі нюанси і стати до роботи. Замовлення буде виконано в найкоротші терміни.

Редизайн - альтернатива створення нового сайту

Люди обходять ваш майданчик, віддаючи перевагу веб-ресурсам конкурентів? Час відправити їх в нокаут, зробивши редизайн свого сайту. Жалкувати про старе оформлення не варто, воно прослужило непогану службу на користь вашого бізнесу. Але вже треба трохи змінити стиль, щоб крокувати в ногу з часом.

Професіонали перенесуть весь контент (текстовий і фото) на новий сайт. Старий веб-ресурс отримає сучасне обличчя і знову буде цікавити користувачів. Він буде працювати на прогресивному движку. Якщо порівнювати зі створенням нового сайту, то редизайн обійдеться приблизно в 2 рази дешевше. При цьому ваш бізнес зможе зберегти зароблений за роки роботи авторитет і залучити нових користувачів.

Чому ми?

Компаній, які пропонують редизайн сайту, багато, тому вибір може бути складним. Не сумнівайтеся, у нас найвигідніші умови:

  • ми знаємо, як зробити ваш сайт сучасним, щоб він зміг зайняти гідне місце в пошуковому рейтингу;
  • завжди йдемо назустріч клієнтам і вислуховуємо їх побажання;
  • вартість повністю виправдана (вам не доведеться шкодувати про витрачені на редизайн сайту кошти);
  • оперативне виконання замовлення (з поставленим завданням ми впораємося максимально оперативно).

Звертайтеся і замовляйте редизайн, подаруйте своєму сайту нове життя!