Бізнес - для всіх рівні умови


П'ятниця, 22 квітня 2016 03:35 | Економіка

В Україні необхідно створити такі правила та умови, що забезпечать рівність усіх громадян та бізнесу. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі "24 каналу" у середу, 20 квітня.

"Для усіх рівні умови, від маленького до великого, усі працюють в публічній площині, усі сплачують податки, - заявив Володимир Гройсман. - Усі мають отримати ринкові відносини, жодного впливу через владу на владу, і навпаки. І тоді ця система починає працювати".

Глава Уряду наголосив, що крупні підприємства та олігархи мають займатися власним бізнесом та не мати впливу на державу. Водночас, вони також мають знаходитися у рівних правилах, зауважив він.

"Вони мають створювати робочі місця, вони мають триматися від політики, не впливати на державу, це дуже є важливим. Якщо ми цього не пройдемо, наша державність завжди буде під загрозою, - зазначив Прем'єр-міністр. - Я вважаю, влада не може бути використана проти будь-кого з них по замовленню одного з них. Тому важливо, щоб такі правила були абсолютно публічними, відкритими для усього українського суспільства".

"Я гарантую, що на мене особисто олігархи впливу не мають, і я ні з ким не буду мати жодних розмов, якщо це буде суперечити державі і державним інтересам, - підкреслив Володимир Гройсман. - Я не прийшов нікому прислужувати, і я не прийшов з кимось про щось домовлятися".

Урядовий портал


Створення сайту в Києві