Посли G7 назвали рішення щодо ПриватБанку необхідним кроком


Понеділок, 19 грудня 2016 19:25 | Економіка

Посли країн "Великої сімки" назвали рішення українського уряду націоналізувати ПриватБанк важливим та необхідним кроком, який допоможе забезпечити дотримання єдиних регуляторних економічних нормативів усіма банками України.

Про це йдеться у спільній заяві послів країн Великої сімки, оприлюдненій на сайті Посольства Японії в Україні.

"Ми вітаємо та схвалюємо діяльність голови Національного банку України, Прем’єр-міністра, міністра фінансів та Президента за їхню провідну роль та постійні зусилля з очищення банківського сектору та стабілізації економіки. Рішення уряду націоналізувати ПриватБанк – важливий та необхідний крок у цьому процесі, який допоможе забезпечити дотримання єдиних регуляторних економічних нормативів усіма банками України. Це зробить банківський сектор сильнішим та більш стійким", - зазначається у заяві.

Посли країн G7 також наголошують, що націоналізація – це механізм, за допомогою якого уряд України може гарантувати захист вкладів домогосподарств і законного бізнесу та забезпечити безперешкодний доступ клієнтів ПриватБанку до банківських послуг.

"Очищення банківського сектору України – це важлива складова більш широких зусиль із проведення реформ. Ми і надалі розраховуємо підтримувати Україну та вести спільну роботу для забезпечення макроекономічної стабільності, покращення інвестиційного клімату та допомоги народові України у його поступі на шляху до економічного процвітання", - наголошується також у документі.

Як повідомляв Укрінформ, раніше президент ЄБРР Сума Чакрабарті назвав націоналізацію ПриватБанку правильним та сміливим рішенням. Зі свого боку, директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард вважає рішення про націоналізацію ПриватБанку важливим для забезпечення фінансової стабільності в Україні.

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 18 грудня ухвалив рішення передати в 100-відсоткову державну власність найбільший в Україні банк ПриватБанк.

Укрінформ


Створення сайту в Києві