Мінгареллі назвав одну з найважливіших задач Одеського порту


Понеділок, 23 жовтня 2017 20:28 | Економіка

Одеському морському порту спільно з митницею потрібно вдосконалити митні процедури, спрощувати їх.

Про це заявив голова Представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі під час візиту делегації ЄС до Одеського порту, інформує прес-служба адміністрації Одеського порту.

"Ми вважаємо надзвичайно важливим співробітництво адміністрації порту з бізнесом, вивчення його потреб і в залежності від цього будувати свою роботу. На мій погляд, однією з найважливіших задач Одеського порту спільно з митницею є вдосконалення митних процедур, реформування митної служби. Ми готові поділитися своїм досвідом у всіх питаннях, що стосуються спрощення контрольних процедур, вдосконалення роботи митних органів. Тому що Україна має величезний потенціал", - сказав Мінгареллі.

У ході візиту гості побували на контейнерному терміналі (оператор ДП "Контейнерний термінал Одеса"), в кінологічному центрі Одеської митниці, ознайомилися з роботою ТОВ "Євротермінал" і, зокрема, недавно відкритого на північно-західній околиці Одеси автохаба.

"Одеський порт - це сучасне підприємство, оснащене висококласним устаткуванням, яке обслуговують кваліфіковані фахівці", - наголосив Мінгареллі.

Як зазначив в.о. начальника адміністрації Одеського порту Олександр Зубик, для адміністрації Одеського порту дуже важлива зустріч з європейськими експертами, "їх бажання ближче пізнати структуру порту, його можливості для прийому і перевалки вантажів, познайомитися з роботою стивідорних компаній".
Укрінформ


Створення сайту в Києві