Сфери використання мотор-редукторів


Понеділок, 04 березня 2019 13:18 | Економіка

Завдяки широкому функціоналу, компактним габаритами, можливості зміни технічних властивостей мотор-редуктори використовуються для вирішення різних завдань. Вибираючи відповідну модель, необхідно враховувати значення кутових швидкостей, максимальну потужність навантаження, число передач тощо. Це дозволить не помилитися з вибором.

Де використовуються серійні мотор-редуктори

Серійні мотор-редуктори застосовуються в наступних галузях народного господарства:

  • Гірничорудна промисловість. Мотор-редуктор є важливим елементом магнітних сепараторів, стрічкових транспортерів, приводів завантаження кульових млинів. Забезпечують стабільну і безаварійну роботу обладнання.
  • Сільське господарство. Енергономічні пристрої з високим ККД використовуються в ланцюгових / стрічкових конвеєрах, зерносушильних агрегатів, елеваторного обладнання, дощувальних машин.
  • Виготовлення продуктів харчування. Мотор-редуктор відрізняються високою працездатністю при частих включення і нерегулярних навантаженнях. Це особливо актуально в обладнанні млинового виробництва, резервуарах для охолодження молочної продукції. Купити мотор-редуктор також може знадобитися для обладнання, яке використовується при виробництві хлібобулочних виробів, рибних і м'ясних продуктів.
  • Машинобудування. Ця сфера формує впевнений попит на мотор-редуктори (черв'ячні, конічні, циліндричні). Зокрема, ці елементи використовуються в обладнанні для металообробки, зварювальних обертачів.
  • Верстатобудування. Мотор-редуктори знадобляться в обладнанні, що використовується для різних технологічних процесів (наприклад, для прибирання стружки з верстатів). Крім того, вони входять до складу механізмів деревообробних верстатів.
  • Енергетична галузь. Мотор-редуктори застосовуються в атомній промисловості, вітроенергетики, а також на ГРЕС.
  • Будівництво. Незамінні агрегати застосовуються там, де необхідно відрегулювати швидкість або поміняти потужність крутного моменту. Зокрема, редуктори купуються для стрічкових, ланцюгових транспортерів, обладнання для виготовлення художньої порцеляни, кераміки, лакофарбових виробів та ін.
  • Легка промисловість. Тут мотор-редуктори застосовуються для комплектації обладнання для сувенірної продукції, транспортерів в текстильній промисловості або взуттєвому виробництві.
  • Металургія. Допомагає укомплектувати обладнання при виготовленні сталевих і чавунних конструкцій, металопрокату.


Створення сайту в Києві