Редуктори Motovario - італійська якість в Україні


Понеділок, 24 лютого 2020 12:33 | Економіка

Редуктори Motovario - італійська якість в Україні

Коли в 1965 році в Формиджині підприємливі італійці відкрили своє невелике виробництво, ніхто навіть і подумати не міг, що компанія вийде на світовий ринок, а бренд Motovario стане відомим і впізнаваним.

Виробництво з невеликого перетворилося в масштабне, отримавши вітчизняне визнання. А через 30 років фірма "Мотоваріо" відкрила свою першу філію в Данії, потім кілька філій в США. Незабаром італійська технічна продукція з'явилася на ринках Німеччини і Франції. Стратегічним і доленосним рішенням для фірми "Мотоваріо" стало придбання в 1998 році машинобудівної компанії "Spaggiari Trasmissioni". Це допомогло ще більше зміцнити позиції "Motovario" на світовому ринку. У 2001 році компанія відкриває свої філії в Іспанії, а потім - в Китаї. 2020 рік є ювілейним для італійського бренду. За 55 років існування на європейському ринку компанія накопичила великий досвід в сфері механізації та машинобудування і не перестає дивувати споживачів технічними новинками.

У наш час фірма займає високу позицію у сфері промислового та технічного виробництва, а продукція "Мотоваріо" має попит серед покупців в усьому світі. Європейська якість, висока технологічність товару, широкий асортимент і чудово розвинена торговельна мережа - це далеко не весь список переваг цієї компанії.
Зараз редуктори, електричні мотори та інші товари фірми "Motovario" можна купити практично скрізь.

Широкий асортимент і доступні ціни на цю продукцію в компанії Аталанта. Тут продають якісні редуктори і електромотори не тільки фірми "Мотоваріо", але й інших європейських брендів. Ознайомитися з каталогом можна на сайті. Для оформлення замовлення або консультації зв'яжіться з консультантами за вказаними на сайті номерами.


Створення сайту в Києві