Київ

На усіх в'їздах до Києва встановлять габаритно-ваговий контроль

Комплекси для регулювання навантаженості фур до кінця року встановлять на семи в'їздах до столиці.

У Києві нарахували понад 300 незаконних будівництв

За даними Міжвідомчого центру моніторингу забудов міста, у Києві виявлено більше 300 незаконних будівельних майданчиків.

Про це під час прес-конференції в Укрінформі на тему: "Незаконні забудови: як вберегтися від житлових афер" повідомив голова постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування Олександр Міщенко.

"На сьогодні ми маємо проблему з незаконною забудовою Києва. У столиці працює Міжвідомчий центр моніторингу забудов міста Київ, метою якого є виявлення та реагування, запобігання фактам самочинного будівництва в Києві. За даними цього центру, в столиці здійснюється містобудівна діяльність приблизно на 2 тисячах будівельних майданчиків. При цьому більш як 300 будівельних майданчиків і будівель, які зараз будуються, є незаконними", - сказав Міщенко.

Два райони Києва отримають за січень "європлатіжки"

ПАТ "Київенерго" планує через півроку перевести всю столицю на рахунки за гарячу воду і тепло за новим форматом.

Про це на прес-конференції сказав комерційний ПАТ "Київенерго" Євген Бушма, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Першими нові платіжки отримають жителі будинків Святошинського і Оболонського районів, які знаходяться в управлінні комунальних ЖЕКів.

В метро посилили антигрипозну профілактику

У зв'язку з високим рівнем захворюваності на грип та ГРВІ у столичному метрополітені посилили профілактичні заходи. 

Про це повідомляє сайт Київського метрополітену

"Весь персонал підземки, який безпосередньо контактує з пасажирами, застосовує особисті засоби захисту - медичні маски або марлеві пов'язки", - йдеться у повідомленні.

Столична влада каже, що у лютому чекають на епідемію ще одного вірусу

Київська міська влада сьогодні не розглядає можливість скорочення  весняних канікул або продовження навчання влітку через призупинення навчально-виховного процесу у школах.

Про це повідомляє прес-служба Київської державної міської адміністрації

«Усі загальноосвітні навчальні заклади отримали рекомендації щодо використання окремих елементів або форм дистанційного навчання, щоб учні вчасно встигли пройти шкільну програму. Для цього можуть використовуватися всі технічні та інформаційні засоби: електронна пошта, соціальні мережі, засоби онлайн зв’язку. При цьому рішення про використання тих чи інших форм дистанційного навчання вчителі приймають самостійно – залежно від  можливостей учнів. Тож сьогодні у нас немає об’єктивних підстав вносити зміни до графіка проведення навчально-виховного процесу», – сказала заявила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

Грип у Києві: 44 людини в реанімації

Протягом минулої доби, 26 січня, у столиці зареєстровано 7 559 хворих на грип та ГРВІ.

Про це інформують у Департаменті охорони здоров’я КМДА.

"Кількість госпіталізованих за добу 26 січня 2016 року до стаціонарів м. Києва дещо збільшилася – на лікування поступило 111 хворих на ГРВІ (64 дітей та 47 дорослих), 37 хворих на грип (2 дітей та 35 дорослих)", - йдеться у повідомленні.

У Києві продовжили карантин

Призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах триватиме як мінімум до кінця тижня.

Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко за результатами засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає прес-служба КМДА.

"Зважаючи на велику кількість дорослих, які захворіли на ГРВІ та грип, ми вирішили убезпечити учнів та продовжити обмежувальні протиепідемічні заходи у  школах до кінця цього тижня", - пояснила Старостенко.

Ріелтори кажуть, що квартиру в Києві можна купити за $22 тисячі

За даними ріелторів, середня вартість квартир по Києву за півроку знизилася на 7,9%.

Про це йдеться у повідомленні порталу нерухомості Domik.ua, що передали Укрінформу.

"Середня по місту ціна, незважаючи на явно виражений спадний тренд, за півроку знизилася всього на 7,9%", - йдеться у повідомленні.

Київ стоїть у заторах

У Києві станом на 16:30 понеділка затори досягли 8 балів за 10-бальною шкалою.

Найбільші пробки у центрі міста й на розв'язках лівого берега, йдеться на сервісі Яндекс.Пробки.

Зазначимо, що у столиці зранку йде сніг. Через погану видимість і ожеледь вже сталися більше 10 аварій.


Створення сайту в Києві