Нобелівський лауреат може допомогти Україні з освітою


Вівторок, 26 січня 2016 17:27 | Суспільство

Нобелівський лауреат може допомогти Україні з освітою

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк обговорив з лауреатом Нобелівської премії з хімії 2011 року Даніелем Шехтманом можливість його долучення до розробки спільних освітніх ініціатив.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"У центрі уваги бесіди були актуальні питання розвитку освіти та науки в Україні, а також застосування передових освітніх технологій для розвитку підприємництва та інновацій", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу, Шехтман наголосив, що «освіта - це завдання номер один у кожній країні, яка прагне прогресу», відзначивши бажання сприяти українським реформам, популяризації науки серед молоді і поширенню знань про нові технологічні підходи для розвитку сучасного бізнесу. Шехтман поділився досвідом з реалізації розробленої ним освітньої програми викладання точних наук дітям дошкільного віку, яка успішно застосовується в дитячих навчальних закладах Ізраїлю.

Крім цього, Прем'єр-міністр запросив лауреата Нобелівської премії до тісної співпраці та діалогу, який надасть нових ідей та поштовху у справі організації науки та освіти й заохочення нових інтелектуальних пошуків для української молоді та передових підприємців.

Укрінформ


Створення сайту в Києві