Порошенко: Повноцінне електронне декларування доходів посадовців неодмінно почнеться 15 серпня


Четвер, 11 серпня 2016 13:01 | Суспільство

Порошенко: Повноцінне електронне декларування доходів посадовців неодмінно почнеться 15 серпня

Президент України Петро Порошенко заявив, що повноцінне електронне декларування доходів посадовців неодмінно почнеться 15 серпня, і недосконалість закону чи програмного забезпечення не можуть бути підставою для перенесення початку декларування.

Про це йдеться в коментарі Глави держави.

"Ще раз наголошую: всі мають вигорнути свої кишені перед суспільством з 15 серпня - іншої дати я не розглядаю і навіть чути не хочу про перенесення! І прошу не вірити чуткам та домислам. Недосконалість відповідного закону та очевидна сирість програмного софт-забезпечення не можуть бути підставою для перенесення старту цього процесу. Не допущу тут жодних маневрів!", - сказав Порошенко.

Глава держави при цьому наголосив: "Така є моя тверда політична воля як Президента України, і вона цілком і повністю відповідає волі народу. І хай її почують всі ті, від кого залежить вчасний старт електронного декларування. Я особисто чимало сил доклав, щоб воно стало реальністю, і нікому не дозволю давати задній хід!"

Порошенко додав, що електронне декларування - незворотнє і необхідне. Це - невід'ємна частина всього антикорупційного механізму.

Укрінформ


Створення сайту в Києві