Реформування пенсійної системи в Україні


Понеділок, 15 травня 2017 17:55 | Суспільство

Голова Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова закликає народних депутатів долучитися до всебічного обговорення пенсійної реформи.

Голова Комітету під час Погоджувальної ради зазначила, що парламентські слухання щодо пенсійної реформи відбудуться 7 червня. Вона також поінформувала про хід підготовки реформування пенсійної системи в Україні.

"Сьогодні в Парламенті вже існує внесений Кабміном законопроект №4608, однак Уряд пропонує поки не розглядати його тому, що вони напрацьовують іншу пенсійну реформу і внесуть її, як сказав Прем’єр-міністр, буквально наступного тижня", - зазначила Людмила Денісова.

Депутат також повідомила, що нещодавно мала робочу зустріч із Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом під час якої обговорено процес подання законопроекту щодо пенсійної реформи, який розробляється Урядом.

Голова Комітету підкреслила, що Прем’єр запевнив її у тому, що цей законопроект не про задоволення вимог МВФ, а про покращення життя наших сьогоднішніх і майбутніх пенсіонерів.

"Коли документ буде внесений у Парламент, я пропоную всім колегам, всім головам фракцій, всім народним депутатам приєднатися до розгляду цього законопроекту, який розглядатиметься нашим Комітетом", - резюмувала голова Комітету.

Довідково:

Проект Закону №4608 "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи пенсійного забезпечення, встановлення єдиних принципів призначення пенсій та запровадження накопичувального рівня пенсійного страхування" за результатами розгляду у Комітеті ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення в липні 2016 року рекомендовано відхилити.

Верховна Рада України


Створення сайту в Києві

євангельські християни баптисти