Ліжечка-трансформери від Oris: зроблені з турботою про малюків


Середа, 10 квітня 2019 11:00 | Суспільство

Ліжечка-трансформери від Oris: зроблені з турботою про малюків

Очікування малюка пов'язане з приємними клопотами. Майбутнім батькам хочеться подарувати своїй дитині найкраще: іграшки, одяг, меблі в дитячу.

Якщо плануєте купити ліжко для новонароджених в Києві, звертайтеся безпосередньо до виробника. Це гарантія чесної ціни, високої якості продукції та її довговічності.

Вибір ліжечок-трансформерів в Україні

Широкий вибір ліжечок-трансформерів ви знайдете на сайті вітчизняної компанії Oris. Виробник випускає дитячі меблі європейської якості, але продає їх за українськими цінами. Ви зможете знайти в електронному каталозі спальне місце для свого малюка, не обтяжуючи бюджет великими витратами.

Головною перевагою виробів від української компанії Oris є те, що вони здатні трансформуватися, перетворюючись із затишної  люльки для новонароджених в повноцінне підліткове ліжко зі столом і тумбою. Конструкція укомплектована декількома висувними шухлядами, які зручно використовувати для зберігання дитячих речей або білизни.

Під час виготовлення ліжечок виробник використовує тільки перевірені матеріали: натуральну деревину, ламіновану ДСП (Swisspan, Kronospan та ін.). Поверхні конструкцій вкриті лаками на водній основі. Вироби відрізняються екологічністю, вони не виділяють в процесі експлуатації токсичних речовин. Ніщо не буде загрожувати життю і здоров'ю вашого малюка! Слід зазначити, що вироби легко підтримувати в чистоті. Досить періодично проводити вологе прибирання поверхонь.

Компанія Oris подбала про те, щоб ви змогли знайти варіант, який оптимально впишеться в інтер'єр дитячої. В асортименті є моделі різних кольорів. Кожне ліжечко-трансформер має оригінальний дизайн, відповідає вимогам сучасних покупців і актуальним стандартам якості.

Обирайте для малюків ліжечка від української компанії Oris. Це меблі, зроблені з турботою про дітей!


Створення сайту в Києві