Савченко впізнала свого викрадача - помічника Суркова


Понеділок, 01 лютого 2016 17:30 | Головні новини

Надія Савченко впізнала чоловіка, який, як вона стверджує, вивіз її з Луганська в Росію.

За словами одного з адвокатів льотчиці, це - Павло Карпов. «Помічник В. Ю. Суркова, колишній співробітник адміністрації президента РФ Павло Миколайович Карпов - один з викрадачів Савченко», - написав Микола Полозов у своєму Твіттері.

Російські ЗМІ називають Карпова помічником співробітника адміністрації президента РФ і куратором правих рухів, у тому числі «Бойової організації російських націоналістів».

 

Полозов повідомив, що за даними захисту, «18.07. Павло Карпов обговорював по телефону з Болотовим Савченко як «жінку-снайпера». І додав, що захист має запис цих телефонних переговорів.

«Вау, суд долучив фотографію Павла Карпова до матеріалів справи. Сьогодні атракціон нечуваної щедрості!», - додав адвокат через кілька хвилин.

Його колега адвокат Ілля Новіков заявив: «Створюється відчуття, що між ФСБ, яку Карпов на жаргоні називав" бабуся ", і СК (Слідчий комітет Росії - ред.) Йшов тендер на захоплення Савченко.

Захист також просить викликати Павла Карпова для допиту.

Нагадаємо, російське слідство звинувачує Савченко за статтями «вбивство» і «замах на вбивство». Савченко оголосила голодування 18 грудня після того, як було продовжено її тримання під вартою.
 


Створення сайту в Києві