РФ з бойовиками готується до бойових дій проти України - Турчинов


Вівторок, 09 лютого 2016 17:17 | Головні новини

Збройні сили Російської Федерації разом з бойовиками проводять активну підготовку до агресивних бойових дій проти нашої країни.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО.

«За наказом президента Російської Федерації  В.Путіна о 04:00 8 лютого ц.р. розпочалась перша у 2016 році комплексна раптова перевірка бойової готовності збройних сил Російської Федерації. До неї залучені війська (сили) Південного військового округу збройних сил Російської Федерації, окремі з'єднання і частини Центрального ВО, Повітрянодесантних військ та військово-транспортної авіації Повітряно-космічних сил збройних сил Російської Федерації, зокрема, 8500 в/с, понад 900 од. бойової та спеціальної техніки, 200 літаків та вертольотів, 50 кораблів», - йдеться у повідомленні.

За даними Турчинова, офіційна мета перевірки  - оцінка рівня готовності керівного складу до управління підпорядкованими військами (силами) у ході їх розгортання, а також організації взаємодії та бойового застосування міжвидового угруповання військ.

Ця перевірка включатиме відпрацювання питань приведення визначених військ (сил) до вищих ступенів бойової готовності та виходу з'єднань і частин до районів оперативного призначення; перекидання військ на великі (до 3 тис. км) відстані залізничним та повітряним шляхом; розосередження авіації на оперативних аеродромах; захист важливих державних і військових об'єктів.

«9 лютого ц.р.  корабельні пошукові ударні групи, а також корабельні ударні групи Чорноморського Флоту та Каспійської флотилії приступили до «виконання завдань із забезпечення сприятливого оперативного режиму в акваторії Чорного та Каспійського морів». Корабельні тральні групи зі складу з'єднань мінно-тральних кораблів у взаємодії з морською авіацією відпрацьовують пошук підводних човнів та мін умовного противника. Кораблі забезпечення приведені у готовність для ресурсного забезпечення сил на морі», - наголошує Турчинов.

За його словами, всі ці військові навчання відбуваються в безпосередній близькості від східного кордону нашої країни. Більше того, в межах комплексної раптової перевірки бойової готовності збройних сил РФ на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях  проводяться навчання так званих 1-го та 2-го армійських корпусів. Це зайвий раз свідчить, що ці окупаційні підрозділи є невід'ємною складовою російських збройних сил.

"Підсумовуючи, можна констатувати, що збройні сили Росії, із 1 і 2 армійськими корпусами  та іншими підрозділами окупаційних військ,  розгорнутими на тимчасово неконтрольованій території України, проводять  активну підготовку до ведення агресивних бойових дій, що є прямою загрозою для нашої країни", - підкреслив секретар РНБО.

Укрінформ


Створення сайту в Києві