Президент обіцяє подвоїти зусилля для визволення Савченко


П'ятниця, 04 березня 2016 15:52 | Головні новини

Надія Савченко є символом України, тож влада подвоїть зусилля, щоб повернути її додому.

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко під час вручення державних нагород видатним жінкам, повідомляє прес-служба Глави держави.

"Я хочу згадати жінку, яка є символом України і Українки, для всього світу. Вчинок Надії Савченко та її поведінка зробили і роблять для України величезну справу. Ми подвоїмо зусилля для того, щоб повернути Надію додому. Це надзвичайно важливо, важливо для мене, важливо для України, важливо для кожного з нас", - підкреслив Порошенко, коментуючи оголошення українською льотчицею "сухого" голодування.

При цьому Президент висловив тверде переконання, що в Росії немає справедливого суду, "цей фарс абсолютно не варто продовжувати".

"Я прочитав її виступ, який мав бути оголошений Надією в суді. Незламна воля українки, не просто українки, а офіцера Збройних сил України, яка зі зброєю в руках робила те, що має робити кожен українець, – захищала рідну землю. Її незламність та її твердість сьогодні не лише створили образ-символ і забезпечили потужну підтримку всередині нашої держави. Сьогодні кожен українець пишається кожним українським Героєм. Серед цих справжніх Героїв одне з перших місць посідає Надія Савченко", - наголосив Порошенко.

Усього за весь час проведення антитерористичної операції участь у бойових діях узяло близько 1200 жінок.

Укрінформ


Створення сайту в Києві