Захист Савченко про фейковий лист: Не було щастя, так ФСБ допомогла


Четвер, 10 березня 2016 16:42 | Головні новини

Захист Савченко про фейковий лист: Не було щастя, так ФСБ допомогла

Захист Надії Савченко навіть вдячний російським спецслужбам за провокацію з "листом Порошенка" - адже після їхньої спецоперації українка припинила сухе голодування.

Про це сказав у коментарі кореспондентові Укрінформу адвокат Микола Полозов.

"Думаю, в цій ситуації чекісти самі себе переграли. В результаті своєї хитромудрої операції вони домоглися того, що не вдавалося ні нам, ні родичам Савченко - умовити її припинити сухе голодування. З іншого боку, це хороша ілюстрація роботи спецслужб і того постійного тиску, під яким доводиться нам працювати", - сказав Полозов.

Адвокат вважає такий результат суто позитивним: "Я виходжу з позиції, що Україні потрібна жива людина, а не мертвий символ. Як кажуть, не було щастя, та нещастя допомогло. Ризик для життя Надії зменшиться, і у нас ще досить засобів для боротьби за її звільнення".

При цьому, на думку захисника, Савченко неможливо дискредитувати ніякими спецопераціями. Вони дискредитують тільки самі російські спецслужби і тих, хто їх направляє. На рішення Савченко вплинув не лише лист, який виявився фейковим, а й товста пачка принесених їй захистом листів і повідомлень не лише з України - з усього світу.
 
Що стосується виходу з сухого голодування, то це процес складний. Російських лікарів Савченко до себе не підпускає. Інформацією про те, чи дозволили до неї пустити українських лікарів, Полозов наразі не володіє. "Але у будь-якому разі, краще складно якось виходити з сухого голодування, аніж залишатися в ньому з великою загрозою для життя", - зауважив він.

Нагадаємо, сьогодні з'явилися повідомлення, що Надія Савченко припиняє сухе голодування, йдучи назустріч проханням Президента України, висловленим у листі, та українського народу. Пізніше виявилося, що лист "від Президента" був фейковим.

Укрінформ


Створення сайту в Києві