Росія готується до війни


Четвер, 11 квітня 2019 13:56 | Головні новини

Росія розбудовує потужну військову інфраструктуру на кордоні з Україною і готується до масштабної континентальної війни.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов під час Київського безпекового форуму, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Росія не просто вкладає мільярдні ресурси в розбудову військової інфраструктури, вона готується до повномасштабних військових дій, до повномасштабної континентальної війни в Європі. І, безумовно, перший плацдарм, який вони будуть намагатись взяти - це наша країна", - зазначив він.

Турчинов наголосив, що "епіцентром руйнації безпекових паритетів" протягом останніх п'яти років виступає Російська Федерація. На його думку, найбільша небезпека полягає в тому, що" РФ не зупиняється на здобутих окупованих територіях".

"Ми бачимо, як останні роки дуже швидко розбудовується військова інфраструктура вздовж українського кордону", - додав він. Також секретар РНБО зауважив, що РФ вкладає мільярдні ресурси у військові інфраструктурні об'єкти - аеродроми для військової штурмової авіації, військові бази та бази зберігання зброї і техніки.

"На сході нашої держави нам протистоїть 8 армія Південного округу РФ, на півночі - 20 армія Західного округу РФ. І цього росіяни вважають замало, вони тримають в резерві 1 танкову армію, 49 і 58 загальновійськові армії - і цього замало. Для забезпечення наступу, який готується РФ, будуть використовуватись 6 і 4 армії повітряно-космічних сил. Вони розташували вздовж нашого кордону 8 ракетних бригад", - заявив Турчинов.

Він також повідомив, що для наступу на можливому театрі воєнних дій в Україні РФ готує чотири дивізії та п'ять бригад повітряно-десантних військ, п'ять бригад та полк морської піхоти. І навіть цей ресурс, на думку Турчинова, Росія вважає недостатнім.

Він також згадав, що у Південному окрузі, зокрема, розпочалось формування шести резервних так званих козацьких дивізій.

"Саме Росія веде п'ять років війну проти нашої країни - окупація Криму, окупація частини Донбасу. І, на превеликий жаль, ми не мали жодного дня, коли б військова російська машина не проводила бойові дії, військові провокації на теренах нашої держави. Фактично щодня ми маємо загиблих та поранених військових українських ЗСУ", - підкреслив секретар РНБО.


Створення сайту в Києві