Президентом ПАРЄ став друг України


Понеділок, 25 січня 2016 15:31 | Політика

Новим президентом Парламентської асамблеї Ради Європи став іспанський депутат Педро Аграмунт.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Кандидатура Педро Аграмунта була запропонована Європейською народною партією за партійною квотою. Жодна з інших політичних фракцій ПАРЄ не висувала інших кандидатур. Проти висунутого іспанського депутата не заперечив жоден із присутніх в сесійній залі делегат, відтак потреби у формальному голосуванні не було.

Нагадаємо, що Педро Аграмунт є членом сенату Іспанії від Валенсії. Він є щирим другом України і відомий заявами на підтримку нашої країни та послідовним противником анексії  Криму.

Водночас, як повідомили у прес-службі Ради Європи, Анн Брассер, яка залишає посаду президента ПАРЄ після двох мандатів головування у цій установі, вважає, що вона впоралася зі своєю місією, гарантувавши єдність та твердість Європи перед обличчям нових викликів.

Про це вона заявила з нагоди останнього засідання Бюро ПАРЄ під її головуванням і закликала всіх членів Асамблеї до подальшої консолідації.

«Упродовж двох років мого президентства, моя першочергова мета полягала у тому, щоб гарантувати, що Європа зустріла усі проблеми єдиною та рішучою», - сказала Брассер, додавши, що на її думку, вона впоралася з цим.

За її словами, політична мета ПАРЄ полягає у захисті європейської єдності через демократію, дотримання прав людини і верховенства закону, а також у тому, що має особливе і насправді універсальне значення. «Усим, що маємо на нашому континенті,  ми маємо завдячувати собі. Я твердо вірю, що в надзвичайно важкий час, (Рада) Європа з 47-ми (країн-членів) відіграє виняткову роль. Це те, що нас об'єднує, це - цінності демократії, права людини і верховенство закону. У співпраці наша сила», - сказала вона.

Укрінформ


Створення сайту в Києві