В Криму хочуть закрити 54 сайти


Середа, 27 січня 2016 17:55 | Політика

Російська прокуратура окупованого Криму ініціювала обмеження доступу до 54 сайтів, які, як вважають у відомстві, містять "екстремістський контент".

Про це повідомляє "Крим. Реалії".

Як повідомив представник «прокуратури» Криму Андрій Алексєєв, упродовж 2015 року вживалися заходи щодо припинення поширення в інтернеті "протиправної інформації", він вказав на 54 сайти з такою інформацією.

"Проводили прокурори перевірки виконання законодавства про протидію екстремізму і тероризму і в організаціях, що представляють телекомунікаційні послуги. За результатами цих перевірок внесено 26 подань про обмеження доступу до інтернет-ресурсів, включених до федерального списку екстремістських матеріалів", – заявив Алексєєв.

Перелік сайтів, доступ до яких пропонується закрити, «прокуратура» Криму не опублікувала.

У Криму, який з початку 2014 року анексований Росією, за рішенням "Роскомнадзора" вже заблокували низку інформаційних ресурсів. Російське відомство регулярно виступає з вимогою до інтернет-провайдерів обмежити доступ до ресурсів під приводом протидії "розпалюванню міжнаціональної та релігійної ворожнечі" і вмісту "екстремістських матеріалів". 
 


Створення сайту в Києві