Генштаб: Камери ОБСЄ у Широкиному посприяли зменшенню обстрілів


Понеділок, 01 лютого 2016 16:41 | Політика

З моменту встановлення місією ОБСЄ вишок з камерами в Широкиному кількість обстрілів з боку російських окупаційних військ у цьому районі зменшилася

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомив керівник прес-центру Генерального штабу Владислав Селезньов. 

"Українська сторона була зацікавлена у становленні відеокамер, адже їх основне призначення - фіксувати порушення режиму припинення вогню, яке здійснюють бойовики незаконних збройних формувань. З моменту встановлення камер кількість обстрілів у районі Широкиного зменшилася до мінімуму", - прокоментував Селезньов повідомлення про те, що камери ОБСЄ у Широкиному бачать лише українських військових. 

Речник Генштабу також зазначив, що позиції сил АТО вже давно відомі противнику за допомогою розвідки з БПЛА, а тому камери місії ОБСЄ, розміщені за погодженням з відповідними посадовими особами, не можуть їм допомогти в цьому. "Позиції українських військових вже давним-давно за допомогою БПЛА зафіксовані бойовиками, тому говорити про те, що камери фіксують українські позиції, може лише необізнана людина, яка далека від військової справи", - заявив він.

Водночас, за словами Селезньова, запитання з приводу того, чому камери фіксації не встановлені на непідконтрольній українському уряду території, слід задавати безпосередньо представникам СММ ОБСЄ.

Раніше журналіст Андрій Цаплієнко повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, що встановлені 11 січня місією ОБСЄ камери на вишках біля Широкиного знаходяться в тилу українських військових і спостерігають лише за ними. При цьому фіксувати позиції бойовиків, які знаходяться за 3,5 км, камери не можуть. Зазначалося, що бойовики не дозволили СММ ОБСЄ встановити подібні камери. Також журналіст вказав на те, що відеосигналом з камер ОБСЄ може скористатися противник.

Укрінформ


Створення сайту в Києві