В ЄС вимагають приструнити Кадирова


Вівторок, 02 лютого 2016 15:54 | Політика

В ЄС вимагають приструнити Кадирова

Посол ЄС в Росії Вігаудас Ушацкас назвав "неприкритими погрозами вбивства" заяви глави Чечні на адресу лідерів російської опозиції і закликав Росію відреагувати на ці заяви.

Про це повідомляє представництво Європейського Союзу в Росії за результатами телефонної розмови Ушацкаса з лідером партії ПАРНАС Михайлом Касьяновим

"Говорячи про нещодавні висловлювання глави Чечні Рамзана Кадирова в Instagram, посол ЄС в Росії Ушацкас сказав, що він був шокований такими огидними неприкритими погрозами вбивства, з якими неможливо миритися. Він висловив сподівання, що російська влада і правоохоронні органи відреагують негайно", - йдеться у повідомленні.

На думку Ушацкаса, останні заяви Кадирова на адресу російської політичної опозиції і громадянського суспільства є неприйнятними у демократичному суспільстві.

Нагадаємо, 1 лютого Кадиров опублікував у своєму Instagram відео, де Михайло Касьянов і Володимир Кара-Мурза-мол. зображені із застосуванням візуального ефекту "під прицілом". При цьому пост супроводжувався записом: "Касьянов приїхав до Страсбурга по гроші для російської опозиції. Хто не зрозумів, той зрозуміє".

Незабаром лідери російської опозиційної партії ПАРНАС Михайло Касьянов і Володимир Кара-Мурза-молодший розцінили пост у блозі Рамзана Кадирова зі своїм фото під прицілом як підбурювання до вбивства.
 


Створення сайту в Києві