Кононенко вважає, що Абромавичус хоче скинути проблеми "з хворої голови на здорову"


Середа, 03 лютого 2016 13:55 | Політика

Перший заступник голови парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко вважає, що Абромавичус хоче на нього скинути всі проблеми, які є в міністерстві.

Так він прокоментував заяви міністра економічного розвитку й торгівлі Айвараса Абромавичуса в кулуарах Верховної Ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Зараз іде атака на Кабінет Міністрів і вимагають відставки декого з міністрів. Ті чи інші міністри не будуть у новому реформованому уряді й можливо дехто з них таким чином з хворої голови на здорову хоче перекласти відповідальність їх особисто і роботи їх команд на депутатів», - сказав Кононенко.

За його словами, вже була зареєстрована постанова щодо відставки Абромавичуса ще до Нового року. «Там 22 підписи народних депутатів, серед них є підписи двох депутатів від нашої фракції, членів економічного комітету», - повідомив Кононенко.

Він зауважив, що поцікавився в них, як часто Абромавичус був на засіданнях комітету, і з'ясував, що за півтора року він був на засіданнях двічі. На його думку, це яскравий приклад «співпраці» міністерства з депутатами. І тому, звичайно, є претензії до його роботи та міністерства, сказав Кононенко.
 


Створення сайту в Києві