Суд РФ розшукує активістку, яка виїхала до України


Четвер, 04 лютого 2016 17:06 | Політика

Тверський суд Москви заочно заарештував і оголосив у розшук російську активістку Ірину Калмикову, обвинувачену за статтею про неодноразові порушення правил проведення масових заходів. Калмикова 26 січня залишила РФ та виїхала до України.

Про це у Фейсбуці повідомила журналістка Анастасія Зотова.

«Ірину Калмикову оголосили в розшук. Розгляд справи перенесено на 14 березня, коли з'явиться розшукова справа. Калмикову заочно заарештовано. Захист оскаржуватиме це рішення», - пише Зотова.

Про те, що Ірина Калмикова залишила Росію, стало відомо 26 січня. Активістку звинувачують в участі у п'яти несанкціонованих акціях, зокрема, і в пікетах на підтримку української льотчиці Надії Савченко.

Раніше в січні був оголошений в розшук 76-річний активіст Володимир Іонів, якого також звинувачують у неодноразових порушеннях правил проведення масових заходів. Іонов теж виїхав до України.  Крім Калмикової й Іонова, кримінальну справу за цією статтею порушено стосовно громадянського активіста Марка Гальперіна. Ще один активіст, Ільдар Дадін, був засуджений за цим звинуваченням до трьох років колонії.
 


Створення сайту в Києві