Із трьох чиновників ХАЕС стягнуть 20 мільйонів - за оборудки


Понеділок, 08 лютого 2016 15:49 | Політика

Троє колишніх посадовців Хмельницької атомної електростанції, які своїми діями завдали державі збитків на 23,5 млн грн, сплатять ці кошти з власних кишень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

«Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України від 3 лютого залишено в силі рішення апеляційного суду, яким задоволено позов прокуратури Хмельницької області про стягнення з колишніх посадовців відособленого підрозділу «Хмельницька атомна електрична станція» 23,5 млн грн спричиненої державі шкоди», - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі нагадали, що внаслідок злочинних дій цих посадовців із державної власності за підробленими документами вибуло обладнання атомної станції на загальну суму понад 15 млн грн. Також доведено, що вони, в порушення встановленого порядку ведення договірної роботи на підприємстві, допустили придбання запчастин і матеріалів за завищеними цінами, а це призвело до заподіяння шкоди державі на суму понад 8,5 млн грн.

Минулого року провину трьох колишніх службових осіб ВП «ХАЕС» у зловживанні службовим становищем, службовому підробленні та службовій недбалості, що спричинили тяжкі наслідки (ч.2 ст. 364, ч.2 ст.366, ч.2 ст. 367 Кримінального кодексу України), визнано судами усіх інстанцій.
 


Створення сайту в Києві