Скандал з Мінінфраструктури: в НАБУ кажуть, нардеп відхрестився від звинувачень


Четвер, 11 лютого 2016 16:42 | Політика

Народний депутат Денисенко, за зверненням якого була порушена кримінальна справа відносно міністра інфраструктури Андрія Пивоварського, не з'явився до Національного антикорупційного бюро для надання свідчень, а в усній бесіді сказав, що нічого не знає про ті факти, які зазначені в його зверненні.

Про це повідомив під час підсумкової прес-конференції директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, відповідаючи на запитання журналістів.

«Кримінальне провадження порушено за заявою депутата Денисенка В.І. До речі, він до НАБУ так і не з'явився, і в усній бесіді сказав, що нічого не знає про ті факти, які зазначені в його зверненні»,- сказав Ситник.

Він нагадав, що зазначений нардеп 14 грудня минулого року звернувся до НАБУ із заявою, що не лише Пивоварський, а й цілий ряд чиновників та інші міністри отримують нібито зарплату в конвертах і відповідно скоюють незаконне збагачення.

«З цього приводу у минулому році був викликаний на допит міністр Пивоварський, який заперечив ці факти. І я був здивований, що він саме вчора, через два місяці після візиту в НАБУ, заявив, що відносно нього порушено кримінальне провадження»,- резюмував директор НАБУ.

Нагадаємо, Нардеп від фракції БПП Вадим Денисенко звертався в НАБУ у зв'язку з фактами виплати зарплат у конвертах у Мінінфраструктури.

Раніше Пивоварський заявив, що проти нього відкрита кримінальна справа за поданням народного депутата з прізвищем Денисенко, про що міністр дізнався від Національного антикорупційного бюро.
 


Створення сайту в Києві