Порошенко написав про боротьбу з корупцією уряду, ГПУ та НАБУ


П'ятниця, 12 лютого 2016 15:47 | Політика

Президент України Петро Порошенко звернувся до Прем'єр-міністра, генерального прокурора та директора Національного антикорупційного бюро з листом, у якому наголосив на неприпустимості випадків неефективних дій у запобіганні корупції і необхідності притягнення до відповідальності виявлених корупціонерів.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"У листі, зокрема, йдеться про те, що керівники високого рівня – голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба та заступник директора Департаменту державної експертизи Державної служби експертного контролю України Сергій Головатий – були затримані співробітниками Служби безпеки України і Генеральної прокуратури України на отриманні хабарів. Було викрито причетність до корупційних дій голови Державної служби експертного контролю Юрія Терещенка — в ході проведення обшуку за його місцем проживання виявлено частину грошових коштів, які було передано напередодні Головатому у якості хабара. Однак затримані чиновники, відповідно до судових рішень, вийшли на волю та поновлюються на посадах", - йдеться у повідомленні.

Так, Порошенко наголосив, що бездіяльність правоохоронних органів і керівництва уряду є неприйнятними.

"Чиновники, щодо яких є обгрунтовані підозри у здійсненні корупційних злочинів, мають звільнятися з посад або, щонайменше, бути відсторонені від виконання посадових обов’язків на час проведення слідства і суду. Чекаю ефективної та результативної реакції на вказані факти", — йдеться у листі Президента.
 


Створення сайту в Києві