Посол ЄС: Агентство з питань протидії корупції має нарешті розпочати роботу


Вівторок, 16 лютого 2016 11:26 | Політика

За словами глави представництва ЄС в Україні Яна Томбінського, важливо, щоб ефективна система декларування доходів була введена без подальших затримок у 2016 році.

Глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський у вівторок, 16 лютого, в соціальній мережі Facebook заявив про важливість прийняття антикорупційного законодавства, яке також є частиною зобов'язань щодо лібералізації візового режиму для України. Зокрема, йдеться про законопроекти N4054 та N4056 щодо повернення активів та спеціальної конфіскації.

Водночас Томбінський висловив занепокоєння поправками, які були запропоновані у законопроекті 4055, що ставить під загрозу незалежність спеціалізованої антикорупційної прокуратури через надання занадто багатьох повноважень генеральному прокурору.

За його словами, також важливо, щоб ефективна система декларування доходів була введена без подальших затримок у 2016 році, відповідно до зобов'язань України.

"Вона повинна бути комплексною, щоб охоплювати всіх посадових осіб в районах та посади, які вразливі до корупції, - пише Томбінський. - Після восьми місяців неефективних спроб налаштувати роботу агентства ( Агентство з питань протидії корупції - Ред.), настав час побачити як воно працює".

DW


Створення сайту в Києві