Туреччина не визнає анексію Криму - голова парламенту


Середа, 09 березня 2016 15:19 | Політика

Туреччина продовжуватиме підтримувати суверенітет та територіальну цілісність України і ніколи не визнає незаконну анексію Росією Криму.

Про це заявив голова Великих національних зборів Туреччини Ісмаїл Кахраман під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком, повідомляє прес-служба Глави держави.

"Президент України подякував Туреччині за підтримку в питанні протистояння порушенням прав людини в окупованому Криму і закликав главу Турецького Парламенту продовжувати вживати зусилля зі збереження цього питання на порядку денному світової політики. Глава Великих національних зборів Туреччини підтвердив невизнання незаконної анексії Криму та наголосив на підтримці суверенітету та територіальної цілісності України", - йдеться у повідомленні.

У ході зустрічі Глава Української держави також висловив зацікавленість української сторони в поглибленні міжпарламентської взаємодії з Турецькою Республікою як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій.

Зі свого боку, Ісмаїл Кахраман також поінформував Главу Української держави про те, що кілька днів тому в парламенті Туреччини було створено групу дружби з Україною.

Окрему увагу під час зустрічі було приділено питанню визнання депортації кримських татар у 1944 році геноцидом.

Укрінформ


Створення сайту в Києві