Немає перешкод для скасування віз - Європарламент


Вівторок, 26 квітня 2016 15:18 | Політика

У Європарламенті заявляють, що законодавство із скасування для громадян України візових вимог для подорожей Шенгенською зоною буде ухвалено без перешкод.

Таку думку у кулуарах засідання Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС висловив депутат ЄП від Польщі Яцек Саріуш-Вольський, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

"Я не вбачаю перешкод та проблем для цього", - наголосив польський політик.

Натомість він відзначив, що в ЄС нині є занепокоєння щодо демократичних свобод та стану свободи слова у Грузії, які є вагомими критеріями для надання безвізового режиму.

"Нічого цього в Україні немає. Свобода слова забезпечена. Отже, немає жодних політичних проблем, щоб не погодитися з пропозиціями Єврокомісії про скасування віз", - відзначив Саріуш-Вольський.

Він запевнив, що його політична група Європейської народної партії - найбільша у ЄП - підтримає скасування віз для українців.

11 травня робоча група Ради ЄС розгляне законодавчу ініціативу Єврокомісії щодо скасування візових вимог для українських громадян. Далі це питання повинно бути розглянуто та ухвалене у Європарламенті.

Укрінформ


Створення сайту в Києві